Okolica

Apartamenty położone są w spokojnej okolicy, otoczonej łąkami, w której infrastruktura mieszkalna dopiero powstaje. Sąsiadują z nami 3 domy. Okolica jest bardzo spokojna, dogodna dla spokojnego wypoczynku, szczególnie polecana dla rodzin z dziećmi. Odległość do morza to ok. 1100 m.

Zachęcamy do odwiedzenia stron www.mielno.pl oraz www.koszalin.pl – tutaj znajdą Państwo wszelkie informacje nt. miasta, atrakcji oraz wydarzeń i imprez odbywających się w naszej miejscowości oraz najbliższej okolicy.

ok. 1000 m

Sklepy spożywcze, restauracje, bary, smażalnie

ok. 1000 m

Centrum Chłopów

ok. 1000 m

Plaża

ok. 1000 m

Molo w Chłopach wraz z wędzarnią

ok. 3 km

Promenada w Sarbinowie

ok. 4 km

Mielno

Chłopy

Nadmorska miejscowość letniskowa w północno-zachodniej Polsce, na wybrzeżu Słowińskim, położna w woj. zachodniopomorskim niedaleko Sarbinowa i Milena. Już wjeżdżając do osady przywita Państwa łódź rybacka z rozpiętymi sieciami oraz drewnianą rzeźbą rybaka w tradycyjnym stroju, palącego fajkę. W Chłopach można zwiedzić przystań rybacką, zajrzeć do przetwórni i smażalni ryb. Warto obejrzeć tzw. Obelisk 16 Południka, który właśnie przez Chłopy przebiega. Chłopy to miejscowość polecana do odpoczynku od hałasu wśród zieleni i przy szumie morskich fal. Doskonała do wypoczywania dla rodzin z małymi dziećmi.

W samych Chłopach zachowana została dawna zabudowa - dawne domy rybackie - parterowe - z pruskiego muru i ze spadzistymi dachami. Niezwykle interesująco to wygląda. Na domach można znaleźć tablice informacyjne dotyczące danego budynku. Umieszczone są tam zdjęcia z początków XX wieku, a nawet z końca XIX stulecia. To bardzo ciekawa aranżacja, warta zobaczenia.

Sarbinowo

Zobacz plażę w Sarbinowie.

Jadąc w kierunku Koszalina można zajrzeć do Mielna – miejscowości uważanej za mekkę imprezową polskiego wybrzeża. W muszli koncertowej w Parku Nadmorskim odbywają się koncerty i pokazy artystyczne. W Mielnie można również poszaleć w Parku Linowym – Tukan.

keyboard_arrow_up